Prekių pristatymas

Prekių pristatymas per Omniva paštomatus visoje Lietuvoje.
Kaina 2 Eur. Prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d. po gauto apmokėjimo. Pristatymo terminas 1-2 d.d.

Registruota pirmenybinė Lietuvos pašto siunta į artimiausią pašto skyrių.
Kaina 2 Eur. Prekės išsiunčiamos per 1-2 d.d. po gauto apmokėjimo. Pristatymo terminas 3-6 d.d. (siuntos siunčiamos tik darbo dienomis)

Grąžinimo sąlygos

Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo. Jei nuo prekės įsigyjimo praėjo daugiau nei 14 dienų, prekė negali būti pakeista ir pinigai nebegrąžinami.

Grąžinama prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, negali būti naudota arba dėvėta, etiketės taip pat negali būti pažeistos .

Dėl avalynės gražinimo: Dėvėta avalynė, dėl to, kad netiko dydis nekeičiama ir pinigai negrąžinami.

Avalynė keitimui arba grąžinimui priimama tik švari ir tvarkinga. Atispausdinti prentenziją dėl avalynės gražinimo galite čia ( čia įdėsime paruoštą formą).

Pinigai už kokybišką avalynę negrąžinami, jeigu: avalynė pažeista mechaniškai, avalynė avėta ne pagal paskirtį ar sezoną, avalynė turi mažareikšmius defektus.Pretenzijos dėl prekės kokybės taip pat nepriimamos dėl natūralaus prekės nusidėvėjimo, kaip nutrinti padai ir vidpadžiai, nuo drėgmės ar prakaito pakitusi spalva, dėl pėdos ypatumų atsiradusios deformacijos. Avalynės apdailos detalėms ir papuošimams ( akutėms, raišteliams, akmenukams, sagtelėms, grandinėlėms) garantija nėra suteikiama. Norime perspėti, kad:

  • apsiūti batai gali leisti vandenį;
  • batai odiniais padais nepritaikyti dėvėti drėgnu oru (rekomenduojame priklijuoti guminį puspadį);
  • natūralios odos vidpadžiai, spalvotas pamušalas ir įklotė gali dažyti kojines ar kojas; dėl aukštų gamintojų kokybės reikalavimų ir standartų, gamyboje naudojamų natūralių ir nekenksmingų medžiagų, kokybiška avalynė gali dažyti;
  • natūrali batų oda gali skirtis savo spalva ir struktūra;

TAI NĖRA GRĄŽINIMO PRIEŽASTIS

Svarbi informacija: už gražinamos prekės siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas, pinigai už siuntimą nėra gražinanami.Kilus bet kokiems kitiems klausimams visada galite mums rašyti el. paštu.

Meniu